Hurtownia materiałów budowlanych DOMATOR Materiały budowlane
 Dachy
 Okna dachowe
 Drzwi, podłogi
 Farby
 Kleje
 Listwy
 Płyty gipsowo-kartonowe
 Parapety
 Ponadto w ofercie
 Mieszalniki
 Dział samochodowy
 Dział ogrodniczy
 Dział metalowy
 PRODUKCJA STOLARSKA
 Farby i lakiery
 Bejce Sopur
 Kleje Rakoll i Libra
 Papiery ścierne

Dachy Pruszyński
Blachy dachówkowe są trwałym i eleganckim pokryciem dachowym łaczacym tradycje z nowoczesnością. Blacha jest profilowana z dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru blachy stalowej lub aluminiowej, co gwarantuje długą żywotność i odporność na warunki klimatyczne. Tradycyjny kształt i lekkość pozwala na stosowanie blachodachówki do krycia nowych i renowacji starych dachów, bez konieczności wzmacniania wierzby dachowej. Montaż pokrycia jest bardzo szybki, ponieważ blacha dachówkowa jest wytwarzana na dowolna długość i dopasowana do konkretnego dachu. Do wszystkich blachodachówek Firma oferuje niezbędne akcesoria: wkręty, kalenice, taśmy uszczelniające, farby zaprawkowe oraz blachy płaskie do wykonywania obróbek dekarskich.

Blachodachowka jest profilowana z blachy o grubosci 0,5 mm (ocynkowana) lub 0,6 mm (aluminiowa) pokrywanej obustronnie lakierami metodą coil - cating. Dachówka tego typu jest bardzo lekka i waży zaledwie 5 kg/m2, co oznacza, że jest blisko 10-krotne lżejsza od tradycyjnych dachowek.

Atrakcyjny wygląd i szeroki wachlarz kolorów pozwala na uzyskanie doskonałych efektow. Umożliwia to dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia. Montaż pokrycia jest bardzo szybki dzięki temu, że blachodachówka jest wytwarzana na dowolnż długość i dopasowana do konkretnych płaszczyzn, co pozwala na ograniczenie odpadow do minimum.