Hurtownia materiałów budowlanych DOMATOR Materiały budowlane
 Dachy
 Okna dachowe
 Drzwi, podłogi
 Farby
 Kleje
 Listwy
 Płyty gipsowo-kartonowe
 Parapety
 Ponadto w ofercie
 Mieszalniki
 Dział samochodowy
 Dział ogrodniczy
 Dział metalowy
 PRODUKCJA STOLARSKA
 Farby i lakiery
 Bejce Sopur
 Kleje Rakoll i Libra
 Papiery ścierne

Farby i lakiery

Stolarka - oferta

Firma "DOMATOR" od wielu lat jest importerem oraz dystrybutorem lakierów przeznaczonych do produkcji stolarskiej Belgijskiej Firmy DEBAL i Niemieckiej Firmy 3H-Lacke. Pragniemy Państwa zainteresować rodziną lakierów przeznaczonych do produkcji stolarskiej w skład których wchodzą lakiery nitro oraz lakiery poliuretanowe. Lakiery te cechuje wysoka jakość oraz przystępna cena.

Firma DEBAL poleca lakier nawierzchniowy nitro o symbolu NC 22/30. Nanosi się go na lakier podkładowy o symbolu NC2224. W ten sposób uzyskana warstwa przeznaczona jest do lakierowania mebli wewnątrz lokalowych. Ponadto w sprzedaży jest lakier poliuretanowy dwuskładnikowy nawierzchniowy o symbolu UNICRYL 9050 z utwardzaczem 7001 oraz podkład poliuretanowy o symbolu PU 27 z utwardzaczem CT 36. Lakier ten zalecany jest do lakierowania blatów kuchennych oraz blatów stołów ze względu na wysoką odporność na zadrapania ,wysoką temperaturę i chemikalia takie jak np. alkohole.

Firma 3H-Lacke z wielu swoich wyrobów poleca lakier uniwersalny nitro o symbolu ML2222 w różnych odblaskach. Ponadto oferuje lakier poliuretanowy R548 z utwardzaczem RLH6110 polecany na bardziej wymagające powierzchnie.